Bilgi İste

Hakkımızda

Ana Sayfa Hakkımızda
Hakkımızda

İNOVATİF TEKNOLOJİ ileri seviye mühendislik uygulamaları için kapsamlı imalat çözümleri sağlamaktadır, Kompozit Yapı Mühendisliği odaklandığı önemli alanları oluşturmaktadır. Havacılık, Savunma, Enerji, Otomotiv, Denizcilik ve Makina gibi sanayilere kompozit malzemeler ile üretim için imalat sistemleri sunmaktadır. Konsept tasarımdan seri üretime anahtar teslim hizmet verebilmek için hassas imalat kabiliyetine sahip firmalarla iş birlikleri kurulmuştur.

Faaliyet alanlarımızdaki güncel gelişmeler takip edilmekte ve bu alanlardaki ilerleme üniversiteler, araştırma enstitüleri ve tasarım/imalat firmaları arasında bir platform oluşturularak desteklenmektedir. Konusunda öncü firmalarla iş birlikleri kurarak konsept tasarımdan seri imalata kadar uzanan geniş bir portföyde çözümler sağlamaktadır. Bunun yanında ülkemizdeki firmalara know-how kazandırmak ve teknoloji transferi için iş birlikleri geliştirmektedir.

Ürün geliştirme aktiviteleri kapsamında ise komponent ve sistem tasarımı, analiz ve optimizasyon hizmetleri sunulmaktadır. Ayrıca seri ürün kalitesinde Kompozit prototip üretim de gerçekleştirebilmektedir.

Bilgi İste